Wirmax Oy – Yhteystiedot

Y-tunnus: 2796977-8
Areenankuja 1 G, 00240 Helsinki
09 428 274 70
info@wirmax.fi
tarjouspyynnot@wirmax.fi

Täältä löydät yhteystietomme. Alla olevien painikkeiden kautta pääset suoraan tarvitsemiesi yhteystietojen luokse.

Wirmax Yhteystiedot

Helsinki 09 428 274 70

Wirmax Oy.

Antti Nevala

Liiketoimintajohtaja, huolto

+358 50 430 1522

antti.nevala@wirmax.fi

Jori Kuikka

Liiketoimintajohtaja, urakointi

+358 44 7777 221

jori.kuikka@wirmax.fi

Sampo Kautto

Sampo Kautto

Toimitusjohtaja

+358 40 535 3601

sampo.kautto@wirmax.fi

Jarkko Niemikorpi

Kaupallinen johtaja

+358 40 544 6035

jarkko.niemikorpi@wirmax.fi

Wirmax Oy.

Mikaela Kokko

HR- ja hallintopäällikkö

+358 50 406 5131

mikaela.kokko@wirmax.fi

Wirmax Oy.

Tommi Isopahkala

Sähkötyönjohto, huolto

+358 50 314 1841

tommi.isopahkala@wirmax.fi

Toni Laitila

Sähkötöiden johtaja

+358 50 5768 286

toni.laitila@wirmax.fi

Leevi Kaijala

Sähkötyönjohto, urakointi

+358 44 307 4020

leevi.kaijala@wirmax.fi

Wirmax.

Petri Hurri

LVI-työnjohto

+358 50 410 6700

petri.hurri@wirmax.fi

Antti Nevala

Liiketoimintajohtaja, huolto
+358 50 430 1522
antti.nevala@wirmax.fi

Jori Kuikka

Liiketoimintajohtaja, urakointi
+358 44 7777 221
jori.kuikka@wirmax.fi

Sampo Kautto

Toimitusjohtaja
+358 40 535 3601
sampo.kautto@wirmax.fi

Jarkko Niemikorpi

Kaupallinen johtaja
+358 40 544 6035
jarkko.niemikorpi@wirmax.fi

Mikaela Kokko

HR- ja hallintopäällikkö
+358 50 406 5131
mikaela.kokko@wirmax.fi

Mai Pham-Kari

Laskutus
+358 44 979 4744
mai.pham-kari@wirmax.fi

Wirmax Oy.

Tommi Isopahkala

Sähkötyönjohto, huolto
+358 50 314 1841
tommi.isopahkala@wirmax.fi

Toni Laitila

Sähkötyönjohto, sähköauton lataus
+358 050 5768 286
toni.laitila@wirmax.fi

Leevi Kaijala

Sähkötyönjohto, urakointi
+358 44 307 4020
leevi.kaijala@wirmax.fi

Petri Hurri

LVI-työnjohto
+358 50 410 6700
petri.hurri@wirmax.fi

Jyväskylä 014 547 7300

Janne Partanen

Sähkötyönjohto

+358 50 406 3707

janne.partanen@wirmax.fi

Janne Partanen

Sähkötyönjohto
+358 50 406 3707
janne.partanen@wirmax.fi

Wirmax Solar Yhteystiedot

Helsinki 09 4282 7479

Wirmax Solar on aurinkopaneeleiden ja aurinkosähköjärjestelmien asiantuntija. Meiltä saat laadukkaista ja tehokkaista aurinkopaneeleista koostuvan aurinkovoimalan avaimet käteen -periaatteella toimitettuna sekä juuri sinun tarpeisiisi räätälöitynä. Teemme kartoitukset, suunnittelut ja asennukset asiantuntemuksella ja ammattitaidolla. Ota yhteyttä ja kysy lisää tai pyydä tarjous!

Pasi Savola

Myynti, aurinkovoimalat
Yritysasiakkaat
+358 50 350 9639
pasi.savola@wirmax.fi

Eerikki Kautto

Myynti, aurinkovoimalat
Kuluttajat
+358 44 281 3050
eerikki.kautto@wirmax.fi

Wirmax Solar.

Pasi Savola

Myynti, aurinkovoimalat

Yritysasiakkaat

+358 50 350 9639

pasi.savola@wirmax.fi

Wirmax Solar.

Eerikki Kautto

Myynti, aurinkovoimalat

Kuluttajat

+358 44 281 3050

eerikki.kautto@wirmax.fi

Gane Yhteystiedot

Helsinki & Oulu 020 730 9200

Gane on kiinteistöautomaation, turvajärjestelmien ja sähköjärjestelmien palvelualan yritys. Palvelemme kokonaisvaltaisesti eli meiltä saat sekä suunnittelun, laitetoimitukset, käyttöönoton ja asennuksen että kattavat huolto- ja ylläpitopalvelut. Olemme osa Wirmax talotekniikkakonsernia. Olipa tarve suuri tai pieni, niin ota yhteyttä!

Gane – kiinteistöautomaatiot

Wirmax Oy.

Jukka Kärkkäinen

Myynti, automaatio

+358 44 489 0001

jukka.karkkainen@gane.fi

Gane Oy.

Sami Holm

Projektinhoitaja, automaatio

+358 44 489 0015

sami.holm@gane.fi

Gane Oy.

Tommi Äijälä

Automaatio ja sähkö

+358 44 489 0003

tommi.aijala@gane.fi

Jukka Kärkkäinen

Myynti, automaatio
+358 44 489 0001
jukka.karkkainen@gane.fi

Sami Holm

Projektinhoitaja, automaatio
+358 44 489 0015
sami.holm@gane.fi

Wirmax.

Otto Savonen


+358 50 349 5876
otto.savonen@gane.fi

Tommi Äijälä

Automaatio ja sähkö
+358 44 489 0003
tommi.aijala@gane.fi

Gane – turvajärjestelmät

Gane Oy.

Antti Väyrynen

Turvatekniikka
+358 44 489 0002
antti.vayrynen@gane.fi

Wirmax.

Jukka-Pekka Lönnqvist


+358 50 453 4978
jukka-pekka.lonnqvist@gane.fi

Wirmax.

Markku Tuppurainen


+358 44 489 0017
markku.tuppurainen@gane.fi

Putkimaatti Yhteystiedot

020 756 9360

Kiinteistöjen lämmitysratkaisut.

Putkimaatti.

Tuomas Oksanen

Hallinto ja asennus, lämmitysratkaisut

+358 40 713 1789

tume@putkimaatti.fi

Putkimaatti.

Juho Takkinen

Myynti ja markkinointi, lämmitysratkaisut

+358 41 432 4374

juho@putkimaatti.fi

Putkimaatti.

Elmeri Määttä

Myynti, lämmitysratkaisut

+358 44 733 4441

elmeri@putkimaatti.fi

Putkimaatti.

Viljami Tölli

Myynti, lämmitysratkaisut

+358 44 094 0208

viljami@putkimaatti.fi

Tuomas Oksanen

Hallinto ja asennus, lämmitysratkaisut
+358 40 713 1789
tume@putkimaatti.fi

Juho Takkinen

Myynti ja markkinointi, lämmitysratkaisut
+358 41 432 4374
juho@putkimaatti.fi

Elmeri Määttä

Myynti, lämmitysratkaisut
+358 44 733 4441
elmeri@putkimaatti.fi

Viljami Tölli

Myynti, lämmitysratkaisut
+358 44 094 0208
viljami@putkimaatti.fi

Wirmax Laskutustiedot

Verkkolaskut

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

  • Operaattori: Apix Messaging
  • Operaattoritunnus: 003723327487
  • Verkkolaskutusosoite: 003727969778
  • Välittäjätunnus pankkiverkosta lähettäessä: DABAFIHH

Paperilaskut

Jotta skannauspalvelumme voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, ei pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta kuin laskuja:

  • Wirmax Oy
  • PL 16112
  • 00021 LASKUTUS
  • Wirmax Oy:n sähköpostiskannauksen osoite:
  • 003727969778@procountor.apix.fi

Gane Laskutustiedot

Verkkolaskut

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

  • Operaattori: Apix Messaging
  • Välittäjätunnus: 003723327487
  • Verkkolaskutusosoite: (OVT) 003724809920

Paperilaskut

Jotta skannauspalvelumme voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, ei pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta kuin laskuja:

  • Gane Oy
  • PL 16112
  • 00021 LASKUTUS
  • Gane Oy:n sähköpostiskannauksen osoite:
  • 003724809920@procountor.apix.fi

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella, niin olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

Yhteydenottolomake